kup bilety onlinekup bilety online

 

Monodram Rafała Mohra WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE

Drodzy Widzowie,

miło nam poinformować, że 14 grudnia o godzinie 19:30 w Teatrze Polonia odbyła się premiera monodramu Rafała Mohra WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE na podstawie tekstu Duncana Macmillana i Jonniego Donahoe’a. Spektakl wyreżyserował Piotr Złotorowicz.

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE to obyczajowy monodram z żartobliwym zabarwieniem. Jego bohater od wczesnych lat młodości konfrontuje się z depresją i znajduje specyficzny sposób na poradzenie sobie z nią – prowadzi listę rzeczy, dla których warto żyć. Okazuje się, że na świecie są miliardy powodów do szczęścia i tylko od nas zależy, czy pozwolimy im pozytywnie wpływać na nasze życie.

To sztuka o szukaniu szczęścia w małych rzeczach, o tym, co możemy zrobić dla siebie samych. Ale przede wszystkim o tym, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla swoich bliskich. Miliard najlepszych rzeczy.

Widzowie będą mogli przez chwilę zagrać w przedstawieniu i dopisać własne najlepsze rzeczy do wciąż rosnącej listy. Zapraszamy! Gramy 21-22 grudnia 2019, 28-29 grudnia 2019 oraz 8-9 lutego 2020. Bilety mogą Państwo kupić tutaj.